תקשורים

מהו תקשור?

 

זוהי יכולת שיש לאנשים מסוימים לקבל מידע מעולם שמעבר לעולם הפיזי בדרך של שמיעת קולות, חלומות, ראית תמונות, הטמעת מחשבות וכו'. המתקשר יודע שהמידע הזה אינו שייך אליו.

המימד שמעבר מורכב מאנרגיות אינטליגנטיות שמניעות את היקום הקוסמי העצום, שאנו בכדור הארץ  חלק ממנו. גם בתוכנו יש חלק אנרגטי לומד ומתפתח הייחודי לכל אחד שהיא הנשמה (הליבה).

במשך כל תקופת האנושות היו קיימים בה אנשים שהיתה להם יכולת לקבל ולהעביר מידע מעולם שמעבר לעולם הפיזי. היהדות מכירה במשה רבנו ובנביאים כמתקשרים, בתנ"ך מוזכרות 'מעלות באוב', הדתות מכירות בישו, בודהה, מוחמד כנביאים שהיו בעלי יכולת תיקשור. כיום חי בארה"ב המתקשר לי קרול שמעביר מידע מישות אנרגטית בשם 'קריון'. המידע מועבר במשך 20 שנים ונכתב ביותר מ- 15 ספרים.

המסרים המועברים באים לעזור לנו כבני אדם לנהל את חיי היום יום שלנו יותר נכון ומדויק.

המחשבות שלנו מובילות אותנו לעשיה בהתאם לרצונות ולבחירות שלנו. אנו מתלבטים לגבי בחירת עיסוק, טיול, כסף,אוכל ועוד ועוד וכן, לגבי מערכות היחסים שסביבנו בזוגיות, במשפחה, בעבודה, עם חברים ועוד. האנרגיה הזו נשמרת אצלנו במוח – בתודעה ומועברת למחשב המרכזי – תודעת העל.

תודעת העל היא כמו מחשב-על ענק שמרכזת בתוכה את כל החוויות והמסקנות של בני האדם. אנו חתמנו על טופס התנדבות שמאפשר לנו לרדת לחוויות חדשות כדי שחוויות אלו יובילו למסקנות שיפתחו את עצמנו ואת הבריאה.

מובאים בזאת תקצירי תיקשורים שהועברו ע"י תודעת העל ועוסקים בנושאים שונים מחיי היום יום.

התיקשורים המלאים נלמדים בקורס 'תודעת העל'.

חיה ארגמן, לימודי העל

050-5942740​