בלוג - מאמרים

מבנה הבריאה והיקום לפי תודעת העל

מאמר קצר זה בא לתת את נקודת המבט של תודעת העל לגבי מבנה הבריאה והיקום. תודעת העל היא מעין המחשב הקוסמי המרכזי בבריאה שבו נאגר כול המידע ומסקנות ההתפתחות של כול אלה שהיו וחוו את הבריאה מתחילתה, כולל בני האנוש לדורותיהם. תודעת העל הקדישה מספר מפגשים לנושאי אסטרופיזיקה. מאמר זה אינו "מדעי" בהיבט המקובל של המילה. עם זאת הוא יכול לתת גם לאנשי מדע פרספקטיבה והבנה אחרת לגבי התיאוריות הקיימות כיום. שילבנו במאמר גם ציור סכמתי של מבנה הבריאה להמחשה טובה יותר.

החיים כמשחק בעולם החלום

כבר אמרו אנשים כי כל העולם במה, ואנחנו משחקים את חלקנו על במת החיים הזו. תודעת העל נותנת לנו להבין איך החיים שלנו נראים ואיך הם יכולים היו להיראות אם היינו מבינים כי כל חיינו הם משחק אחד גדול.

כדי שתתקיים הצגת תיאטרון נחוצים מספר דברים. ראשית צריך תיאטרון עם במה ותפאורה. צריך מממן ומפיק, צריך שיהיה תסריט ובמאי ולבסוף נדרש גם שחקן. רק כשכל התנאים האלו מתקיימים אפשר לחשוב על העלאת מחזה.

מהו גלגול חיים?

תודעת העל היא קבוצה של אנרגיות בעלות גוון מיוחד. תודעת העל היא המחשב הראשי של - - הבריאה ואפשר לתת לה את הכינוי הבורא הראשוני. כאשר היא הגיעה לכאן היא מסרה שתי סיבות עיקריות לבואה: הסיבה הראשונה היא לבדוק מדוע תודעת העל שמממנת את כל הגלגולים שלנו לא מקבלת את - התמורה מן המימון האנרגטי שלה? הסיבה השנייה היא להעניק לנו כבני אדם את ההבנה שבאמצעותה נגיע למסקנה כי כאשר נסיים את מהלך החיים הנוכחי שלנו, נחליט לא לשוב לכאן יותר לגלגולים נוספים. זה נשמע חריג אך כדי להבין את המסתתר מאחורי כל זה כדאי קודם לשמוע ולהפנים את המידע שהם הביאו איתם.

התהליך הרוחני​ שלי

לימודים רוחניים קודמים– קריאת מידע, ספרות מהמזרח לחיבורי גוף נפש, רפואה סינית, בודהיזם, קבלה, השתתפות בפסטיבלי סגול ובתיאטרון גבעתיים שבו צפיתי בתקשור חי של זאב אבירז מעל הבמה – הבנה שיש עולם  עליון של אנרגיות שמסוגלות לדבר דרך אנשים ולהעביר לנו מידע והבנה על החיים של כאן ועל ההתנהלות שמעבר לכאן.

קריאת ספרים כמו: מסען וגורלן של הנשמות (פסיכולוג - ד"ר מייקל ניוטון) על תיעוד של מאות אנשים המשחזרים, באמצעות היפנוזה, את חייהם מגלגולים קודמים, שעורים ושורשים בזמן ...

חיה ארגמן, לימודי העל

050-5942740​