רופאי המזרח בעת העתיקה האמינו שהגוף נוצר מתוך התודעה ולכן ריפוי המחלות היה בתודעה שחדרה מבעד לחומר הגוף, עמוק לתוך גרעין ההכרה.

רפואת המערב פיתחה ושיכללה את מגוון הטיפולים, מכשירי הטיפול והתרופות. יחד עם זאת, בעשור האחרון נכנסה הרפואה האלטרנטיבית לכל קופות החולים. ישנה הבנה ומודעות לגישה ההוליסטית המשלבת יחדיו את הגוף והנפש. טיפולים כמו: ביופידבק, היפנוזה, רפלקסולוגיה, שיאצו, דיקור, צמחי מרפא, איור-ודה ועוד ועוד, התקבלו כחברים קבועים בקופות החולים. השיטות מתמודדות עם כאבי הגוף, ללא תרופות, באמצעות ניקוי רעלים ופתיחת חסימות אנרגטיות לאיזון בין הגוף לנפש.

ד"ר דיפאק צ'ופרה מציין בספרו 'הריפוי הקוונטי' על מחקר של מיקרי ריפוי ספונטניים ממחלת הסרטן שנערך בארה"ב וביפן. המחקר הצביע על כך שממש סמוך להחלמה, חווה כמעט כל אחד מהחולים, שינוי דרמטי במודעותו. הוא ידע שיבריא וחש שהכוח שאחראי לכך נמצא בתוכו. קפיצת תודעה זו היא המפתח לריפוי. החולים שהבריאו למדו לעורר את כוח הריפוי של עצמם. כדי להגיע לנקודה זו וללמוד לעודד את תגובת הריפוי, יש לעבור מעבר לכל הרמות הגסות של הגוף – התאים, הרקמות, האיברים והמערכות, ולהגיע לנקודת החיבור שבין הרוח והחומר. ממש לנקודה שבה התודעה מתחילה להשפיע.

הגוף בנוי ומותאם לפי תסריט החיים שבחרה הנשמה בטרם ירידתה לגוף. אנו נולדים בריאים ומאוזנים אנרגטית.

כאשר איבר בגוף כואב או חולה זה סימן שיצאנו מאיזון אנרגטי. יצרנו מחשבה שאינה בהרמוניה לתסריט החיים שלנו. המחשבות הן המחשב האישי היוצר את המחלה או הריפוי.

לכל איבר בגוף יש משמעות ברמה הסימלית בתפקידו בחיינו. לכן, לכל איבר יש גם הרכב יסודות הייחודי לו. לכל אדם יש את התדר האנרגטי המפעיל אותו ומתבטא בהילה השונה שיש רק לו. ההילה מבטאת את מידת האיזון או החולי אצל האדם.

הטיפול האנרגטי משלב בין הטיפול לאיזון היסודות בגוף לבין שיחות לשינוי התנהלות החיים שהובילו ליצירת המחלה או הכאב. אני משלבת את הידע של תודעת העל והכלים של הטיפול הפסיכולוגי הזוגי והמשפחתי.

הצלחת הטיפול תלויה בשיתוף הפעולה של המטופל והבנתו את הסיבות שיצרו את מצבו הנוכחי. העמקת ההבנה של המטופל ורצונו לחולל שינוי באורח חייו, יובילו לבריאותו ולמניעת מחלות נוספות בעתיד.

 

ניתן לפנות לטיפול בתחומים: דלקות, דם, נשימה וריאות, עיכול, עור, עצמות ושלד, שומנים, בלוטות ועוד וכן בטיפולי מודעות: זוגיות, התנהגות ילדים, ריכוז וקשב, מיגרנות, נדודי שינה, ביטחון עצמי ועוד. 

הטיפול האנרגטי

חיה ארגמן, לימודי העל

050-5942740​