התהליך הרוחני​

לימודים רוחניים קודמים– קריאת מידע, ספרות מהמזרח לחיבורי גוף נפש, רפואה סינית, בודהיזם, קבלה, השתתפות בפסטיבלי סגול ובתיאטרון גבעתיים שבו צפיתי בתקשור חי של זאב אבירז מעל הבמה – הבנה שיש עולם  עליון של אנרגיות שמסוגלות לדבר דרך אנשים ולהעביר לנו מידע והבנה על החיים של כאן ועל ההתנהלות שמעבר לכאן.

קריאת ספרים כמו: מסען וגורלן של הנשמות (פסיכולוג - ד"ר מייקל ניוטון) על תיעוד של מאות אנשים המשחזרים, באמצעות היפנוזה, את חייהם מגלגולים קודמים, שעורים ושורשים בזמן (פסיכיאטר - ד"ר בריאן וויס) רב מכר שמתאר שחזור כ-80 גלגולים של מטופלת, גלגול נשמות ( עו"ד ועיתונאי - יגאל אריכא) שליקט אוסף גדול מאד של סיפורים של אנשים מכל העולם שנכתבו ותועדו בספרות הכתובה על ילד שמפליא בנגינה על פסנתר, למרות שמעולם לא למד מוסיקה, פעוט שמתחיל לפתע לדבר בשפה זרה שמעולם לא נחשף אליה, אשה המתארת טביעה באונית הטיטניק, ילד דרוזי שחי בעוספיה ולוקח את הוריו לביתו בלבנון שם חי עד מותו בפיצוץ בצידון ועוד ועוד. ספרים שנכתבו ע"י מתקשרים: המתקשרת – ג'יין רוברטס – סת וסת מדבר ( יישות רוחנית שהיתה בגוף פיזי ויצר קשר במצבי טרנס עם המדיום ג'יין רוברטס). הוא גילה לעולם סודות מפתיעים ומדהימים לגבי החיים, המוות, הפוטנציאל הגדול שטמון בתודעה האנושית, היקום שמעבר ל- 5 החושים. מתקשר נוסף, ניל דונלד וולש – כתב טרילוגיה 'שיחות עם אלוהים' – שעסקו בחיים בכדור הארץ, באמיתות האוניברסליות ובאתגרים וההזדמנויות בחייו של אדם.

עקבתי אחרי סיפוריהן של אנשים שתיארו מזיכרונם את התהליך שעברו כשהיו במצב של מוות קליני. ידעו לדווח במדויק את שיחות הרופאים כשהם היו במצב של הרדמה מוחלטת, ראו את עצמם כגוף אסטרלי מעל גופם הפיזי.

תקשורים  אישיים – בצמתים בחיי פניתי למתקשרים אישיים וקיבלתי הבנות וטיפים חשובים לחיי. בראשון – אצל חגית אזולאי מאשדוד התוודעתי לראשונה למוחשיות הקרבה של הנשמות. היא שמעה קולות וכתבה במהירות, על דפי פוליו, את מה ששמעה, במשך הרבה דקות. במהלך התקשור שלה, היא הצביעה על המדרגות וציינה שנשמתו של אבי הגיעה כדי לברך אותי על בואי לתקשור. אחזה בי התרגשות גדולה. היא אמרה שהוא מבקש את סליחתי. שאלתי על מה? אני זו שצריכה לבקש את סליחתו. פרצתי בבכי. היא אמרה שאבי רואה את התרגשותי ולכן עוזב את המקום. זו היתה חוויה מאד מטלטלת שלא יכולתי להתעלם ולהמשיך הלאה. הבנתי בוודאות שיש עולם עליון של נשמות ומכאן התחלתי לקרוא, לחקור, להתעניין עד שהגעתי ללימודי תודעת העל.

לאחר הכנס בגבעתיים, רכשתי 3 מספריו של זאב אבירז ולאחר שקראתי הבנתי ש'הגעתי הביתה' למידע שאותו אני מחפשת בכל התהליך.

זאב אבירז הינו מתקשר שדרכו עבר המידע של קבוצת ישויות שקראה לעצמה 'תודעת העל'. הוא עבד בניהול בית דפוס עד גיל 50 והחל לשמוע קולות שאינם בשליטתו ולא בשמיעתו בזמן התקשור. התגבשה קבוצה של לומדים ומולה הועבר המידע. הוא תיקשר קבוצות רוחניות נוספות כמו: קבוצת ה-5 (שהעבירה מידע ב-5 מקומות בעולם בו זמנית), קבוצת האלוהות, האסטרולוגיה, ההתנהלות החברתית ועוד, במשך 20 שנה. קבוצה סיימה העברת ידע ומיד החלה קבוצה אחרת כך שהמסר הוא, שיש רציפות ואין חלל ריק ביקום.

לכל קבוצה היו מיידעים ייחודיים כמו: הבנת האסטרולוגיה והשפעת הכוכבים על חיינו, כיצד נוצרים תדרי המחשבה? מהן הגיאומטריות והשפעתן עלינו? מהו עץ הספירות והמרכזים האנרגטיים בגופנו? קבוצות הלימוד עסקו גם בטיפול באנשים תוך כדי תקשור חי.

 

הקבוצה המרכזית והחשובה היא תודעת העל, שהעבירה 309 שיעורים בני כשעה כל אחד, שהחלו ב- 2005 וסיימה ב-30.9.2012 . הם באו כהכנה לאנושות לקראת שינוי העידנים שהחל ב- 21.12.2012 מעידן המים והאדמה לעידן האש והאוויר. מטרת הידע של תודעת העל הוא בשינוי התודעה אצל בני האדם.

העידן הישן התאפיין ביותר איטיות בקצב החיים, השקעה במערכות יחסים רגשיות ארוכי טווח, מעגלי משפחה, חברים, אינטימיות וביצירה ובניה בחומר של כל מה שפיזי סביבנו, בתים, מכוניות, בגדים, ארונות ועוד ועוד.

העידן החדש מתאפיין במהירות בקצב החיים, תקשורת מהירה ברשתות חברתיות רבות: בניד, בפייסבוק, בטוויטר ועוד, העברת מידע עצום ומידי דרך האינטרנט, התפתחות טכנולוגית גבוהה (הייטק) וחשיפה רבה של היחיד בצילומים אישיים המופצים לעולם. הדיבור של הצעירים מהיר, קצר ומדויק. בנוסף, אנו עדים לאלימות גוברת סביבנו, מלחמות כנגד דעאש, הגירה גדולה של מוסלמים לאירופה ועוד. שינויים גדולים מאד מהעולם שהכרנו קודם. הרבה פחות שקט ושלווה.

המידעים מסבירים על עולם סיבות גבוה ועולם תוצאות נמוך , כאן. לכל נשמה יש 'אני פנימי' הנמצא בתוך הגוף בעין השלישית ומכוון את הבחירות שלנו (האינטואיציה). לכל ליבה יש ספר חיים שכלולים בו תסריטי החיים שכבר היו בגלגולים קודמים. גם עכשיו יש לכל נשמה תסריט, שהיא קיבלה עליו מימון אנרגטי לביצוע. הנשמה בחרה את התסריט לפי רצון ההתפתחות שלה (ונושאי המחקר שביקש ממנה המקור), עוד לפני שנכנסה לגוף.

הנשמות נכנסות לגוף במהלך ההיריון ומתיישבות בעין השלישית ופועלות בתיאום עם התודעה והמודעות של האדם. הבסיס שלנו הוא אנרגיה ניצחית. כל היקום פועל על אנרגיות ששואפות להתפתחות. המחשבות שלנו הן המחשב האישי. כ"א שונה עם תדר ומתנד שונה והילה שונה. אין אחד שדומה במחשבות שלו לאחר, גם לא תאומים סיאמיים.

תודעה – זו הרמה הגבוהה המחוברת לעולם הנשמות – עולם הסיבות. הלימוד מביא להרחבת התודעה. ההבנות והתובנות מסייעות להתנהלות החיים כאן ולהתפתחות הנשמה לגלגולים הבאים. הלימוד שרכשה הנשמה בהרחבת התודעה, נשאר איתה לגלגולים הבאים. שום אנרגיה לא הולכת לאיבוד.

אירועים כמו: מחלות קשות כסרטן וניוון שרירים, נכויות, תאונות דרכים – אינם מיקריים אלא חתומים מראש ובבחירה ע"י הנשמה לצורך הלימוד וההתפתחות שלה. גם המלחות אינן מיקריות. כל מלחמה פיתחה את האנושות והצעידה אותה קדימה, על אף המחיר הכבד של ההרוגים, האלמנות והיתומים. גרמניה שהפסידה במלחמת העולם ה-2 עומדת היום כמעצמה הגדולה באירופה. המשבר הוביל אותה להתפתחות. משבר מוביל לשינוי ולהתפתחות חדשה.

מודעות – מחשבה ברמה נמוכה יותר, הבנות העוזרות לפעילות יומיומית, משימות חיים, עבודה, משפחה וכו'. הכל מופעל ע"י המחשבה. גם הפעילות הפיזית מקורה במחשבה וברצון (אש) ~שהוביל לתכנון (אוויר) ~ שהוביל לביצוע (אדמה). כשאומרים 'אני רוצה' – הרצון מפעיל את יכולת המחשבה הבוראת את המציאות. המחשבה היא הבסיסי לשליטה על החיים (תכנות המוח – עליון ותחתון)

לא כל דבר שנרצה – נקבל. תלוי בהתאם לתסריט שירדנו איתו. אדם שלא תוכנן להיות עשיר – לא ירוויח במפעל הפיס, אדם שלא חתם על חיים משותפים עם בן זוג – לא יתחתן. אך אם יש חתימה על זוגיות – צריך לבקש נכון את המתאים ולתכנת את המחשבה (מחשב) בהתאם.

ברמה הפיזית, מדענים חקרו את המחשבה ומצאו שהמוח בונה נוירונים שהם המנוע לביצוע הפעילות.

המחשבה היא אנרגיה. לכל אדם יש תדר מחשבה שונה. כידוע לכם, יש לכל אדם הילה שונה. ההילה מיצגת את התדרים האנרגטיים של האדם.

 

השינויים שאנו מרגישים, בתקופה האחרונה, מקורם באנרגיות העידן החדש (אש ואוויר). הילדים, בשנים האחרונות, כבר יורדים איתן כנשמות בתסריט החיים שלהם.

נושאים נוספים במידעי תודעת העל:

*מי אני ומה באתי ללמוד בגלגול הזה? איך נוכל לכוון את ההתנהלות שלנו באיזון נכון ולהימנע מסטייה , מחלות, תאונות?

*למה בחרתי את בן הזוג/משפחה/עבודה/ מדינה האלו?

*לאן הולכות המחשבות? היכן הן נשמרות?

*מקורן של הרגשות: אהבה, אושר, כעס, קנאה.

*הסבר לתופעות כגון: התמכרות, השמנה, כפייתיות, עקשנות, אכזריות ועוד ועוד.

*שיטות לזימון שפע, בריאות ואיזון אנרגטי, כלים לריפוי מחלות.

*תפקידו של כדור הארץ בכלל הגלקסיות? האם קיימים יצורים אחרים מלבדנו ביקום? תפקידם של החורים השחורים והלבנים, הסופר נובות, האנרגיה האפלה ועוד.

*החיים בעתיד – החינוך, החקלאות, התחבורה, הבתים ועוד.

לימודי תודעת העל – מתקיימים באמצעות הקשבה להקלטה על גבי דיסק. יש בהקלטה תדר בריאתי שבא להקל על השומע ולפתוח במוחו את היכולת לקלוט את המידע. סרגל השמע הפנימי מפעיל את החושים בעולם הפיזי. ההקשבה יוצרת את הטמעת המידע במוח ולאחר מכן מתבצעים תהליכים מחשבתיים שמובילים ליישום השינוי בפעילות ביום יום. יישום הרוח בחומר. כשההבנות מנחים אותנו, אנחנו מתחילים ליצור מצבי הצלחה חדשים. תדר השמע נותן לכם את הדחיפה בעליה.

בדיקת מעבדה גילתה שהתדר הרגיל שלנו נע בין 240 – 400 k.h ותדר תודעת העל נמצא על 1,400 k.h.

הילה – לכל אחד הילה שונה המקיפה את גופו וצבעיה משתנים בהתאם לתדרי הגוף המשתנים. מחשבה חיובית מרחיבה ומגדילה את ההילה וזה חיובי לגוף כיוון שרוב גופנו מים. מחשבה שלילית כמו: שנאה, קנאה, כוונת זדון – ההילה מצטמצמת ונוצרים רווחים/חורים הילה ואנו מזמנים אנרגיה שלילית מהמרחב הסובב אותנו. יש קשר ישיר לרמת החולי הפיזי – מע' חיסונית שנפגעת. משמעות המחשבה על יכולת ריפוי הגוף באמצעות המחשבה.

יש דברים שלא רואים כמו: תדרי רדיו, חשמל, תהודת M.R.I. . יש לכל גוף פיזי אנרגיה שמושפעת ומשפיעה.

 

מה תרמו לי הלימודים?

*הבנה רחבה וכלים להתמודדות עם מערכות יחסים סביבי: בעל, ילדים, הורים, חברים לעבודה ובכלל.

* כלי ריפוי למחלות בעצמי ובאחרים.

*שיטות לזימון ומימוש רצונות ושליטה מיטבית על חיי.

*מעבר ממודעות של הישרדות לתודעה של שפע, בריאות, עוצמה והצלחה.

חיה ארגמן, לימודי העל

050-5942740​