מהו גלגול חיים?​

תודעת העל היא המחשב המרכזי של היקום. כל הגלקסיות שהתגלו ואלו שטרם התגלו ע"י המדענים, מופעלות ע"י אנרגיות היוצרות יחד את הבריאה, שכדור הארץ הוא חלק קטן בתוכה.

במשך כל תקופת האנושות היו קיימים בה אנשים שהיתה להם יכולת לקבל ולהעביר מידע מעולם שמעבר לעולם הפיזי. היהדות מכירה במשה רבנו ובנביאים כמתקשרים, בתנ"ך מוזכרות 'מעלות באוב', הדתות מכירות בישו, בודהה, מוחמד כנביאים שהיו בעלי יכולת תיקשור. כיום חי בארה"ב המתקשר לי קרול שמעביר מידע מישות אנרגטית בשם 'קריון'. המידע מועבר במשך 20 שנים ונכתב ביותר מ- 15 ספרים.

בארץ, הועבר מידע מקבוצת ישויות רוחניות שקראו לעצמם 'תודעת העל', דרך המתקשר זאב אבירז.

המסרים המועברים באים לעזור לנו כבני אדם לנהל את חיי היום יום שלנו יותר נכון ומדויק.

המחשבות שלנו מובילות אותנו לעשיה בהתאם לרצונות ולבחירות שלנו. אנו מתלבטים לגבי בחירת עיסוק, טיול, אוכל ועוד וכן, לגבי מערכות היחסים שסביבנו בבית, בעבודה, עם חברים ועוד. האנרגיה הזו נשמרת אצלנו במוח – בתודעה ומועברת למחשב המרכזי – תודעת העל.

תודעת העל היא כמו מחשב-על ענק שמרכזת בתוכה את כל החוויות והמסקנות של בני האדם. אנו 'חתמנו' על טופס התנדבות שמאפשר לנו לרדת לחוויות חדשות כדי שחוויות אלו יובילו למסקנות שיפתחו אותנו ואת הבריאה.

הדרך שעל פיה תודעת העל מסבירה את החיים החווייתיים שלנו כאן היא דרך משחק ובמות תיאטרון. אנו בוחרים, בטרם ירידתנו לגוף פיזי, את בני הזוג שנחיה איתם, את בני המשפחה והקרובים שילוו אותנו בחיינו בגלגול הנוכחי.

האנשים הקרובים לנו הם בקבוצת הנשמות שלנו ובכל גלגול אנו מתחלפים בתפקידים. פעם נרד כאם ופעם כחבר קרוב. אנו בוחרים את התפקיד שנמלא בגוף של גבר או אישה, העיסוק שנלמד ונעבוד בו, את המדינה שנחיה בה וכו'. יש לנו משימות התפתחותיות, שהן לא ידועות לנו במודעות, כדי שתהיה לנו בחירה חופשית. 'הכל צפוי והרשות נתונה'.

נשמות הילדים בוחרים את הוריהם, כבית הטוב ביותר שבו יוכלו לבצע את התפתחותם. לכן, הילדים בוחרים את הוריהם.

כאשר אנו מסיימים את החוויה אנו חוזרים לעולם הנשמות במישורים הגבוהים. שם אנו פוגשים את הנשמות שחוו איתנו את חווית החיים באותו גלגול, מנתחים את החוויות שעברנו ומסיקים מהן מסקנות ולמידה ובשלב מאוחר יותר, מתחילים לבנות גלגול נוסף שלא פעם לוקח בחשבון מסקנות שלא הושגו בגלגול הנוכחי.  

חיה ארגמן, לימודי העל

050-5942740​